"Yükleniyor..."

HİZMETLER

Orjinal Yedek Parçalar

Hür Teknik olarak tavsiyemiz orjinal yedek parçaları olacaktır. Servisimiz tarafından değiştirilen tüm yedek parçalar orjinal Hür Teknik yedek parçalarıdır. Orjinal yedek parçalarda uyum sorunu olmamakla birlikte daha uzun ömürlü motor ve tank kullanımı söz konusudur.

Profesyonel Servis

Alanında en az 10 yıllık deneyimi bulunan profestonel servis ekibimizle tüm sorunlarda yanınızdayız. İster hidrofor bakımı isterse de arızalarında en doğru servis hizmeti için profesyonel teknik kadromuzla yerinde servis hizmetini sizlere sunmaktayız.

1 Yıl Yedek Parça Garantisi

Servisimiz tarafından değiştirilen hür teknik yedek parçalarına bir (1) yıl işcilikle beraber garanti vermekteyiz. Böylelikle müşterilerimizi mağdur etmeden daha uzun ömürlü parçalar ile güler yüzlü servis hizmetini yerine getirmiş bulunmaktayız.

Kredi Kartı ile Ödeme

Ekonomik servis anlayışını benimseyen servisimiz, müşterilerine ödeme kolaylığı da sunmaktadır. Nakit ödemelerinizin dışında kredi kartınızla kapıda ödeme yapabilirsiniz. Bizim için öncelikli hedef müşterilerimizin memnuniyetidir.

Kullanım suyu hidroforları ve genleşme tankları, atık su tahliye pompaları, elektrik kumanda panoları hizmetlerimizin yıllık periyoduk olarak bakım anlaşmaları da yapılmaktadır.

PROJE ADIMLARIMIZ

1. PLANLIYORUZ

2. DÜŞÜNÜYORUZ

3. TASARLIYORUZ

4. UYGULUYORUZ

5. TESLİM EDİYORUZ